SitCom24.Pl - Forum wielotematyczne | Pliki do pobrania

OGÓŁNE: Ogłoszenia, o forum, powitalnia, konkursy # KOMPUTERY TUTORIALE GRAFIKA GSM, komputery stacjonarne, laptopy, tablety ipady inne odtwarzarze, grafika komputerowa, telefony softy oprogramowanie, tutoriale # ZAINTERESOWANIA: hobby, moda, uroda i zdrowie, kulinaria, sport i podróże, książki & czasopisma, fotografia, fauna i flora, edukacja i praca, religia, motoryzacja, humor, strefa 51 # ROZRYWKA & DOWNLOAD: muzyka, filmy, seriale bajki dla dzieci, gry, programy sterowniki spolszczenia, internet, zamówienia plików # INNE: Ciekawostki ze świata i kraju, kobiecy punkt widzenia, męski punkt widzenia, Forum Galaxy life, seks i erotyka, poważne tematy, off topic, webbazar, zamknięte tematy


  • Reklama

Jaki sport uprawiacie?

Aktywne spędzanie czasu.

Jaki sport uprawiacie?

Postautor: studiohumoru » 08 mar 2014, 00:17

Jaki sport uprawiacie?
Ja uczęszczam aktywnie na siłownie a wy jaki sport preferujecie...
Proszę o wypowiedzi...
  • 0

Awatar użytkownika
studiohumoru
Webmaster
Webmaster
 
Posty: 591
Rejestracja: 07 mar 2014, 21:49
Lokalizacja: Forum SitCom24
Reputacja: 0

Reklama

Re: Jaki sport uprawiacie?

Postautor: KITT » 08 mar 2014, 00:37

U mnie sport to tylko w technikum na wfie ;) Nie ma kiedy uprawiać sportu ;) Chyba że do sportu liczyłbys Kinect Sports i Sport Champions (PSMove) ;)
  • 0

Awatar użytkownika
KITT
Moderator
Moderator
 
Posty: 1695
Rejestracja: 07 lut 2014, 22:10
Lokalizacja: Zabrze
Reputacja: 18

Re: Jaki sport uprawiacie?

Postautor: studiohumoru » 08 mar 2014, 00:57

ja mam siłownie obok domu
razem z kolegami zakupiliśmy sprzęt i pakujemy
  • 0

Awatar użytkownika
studiohumoru
Webmaster
Webmaster
 
Posty: 591
Rejestracja: 07 mar 2014, 21:49
Lokalizacja: Forum SitCom24
Reputacja: 0

Re: Jaki sport uprawiacie?

Postautor: saucer66 » 19 mar 2014, 17:26

Ale ta silownia to taka domowa?? Czy chodzi Ci o sprzet typu suplementy i bialka :D? Bo ja tez od pazdziernika zaczalem cwiczyc , a od tygodnia uzywam gainer'a i smialo moge go polecic , bo sie sprawdza ;)
  • 0

Obrazek
Awatar użytkownika
saucer66
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 419
Rejestracja: 13 lut 2014, 01:08
Reputacja: 2

Re: Jaki sport uprawiacie?

Postautor: Voliastor » 20 mar 2014, 20:31

Ja jakiś czas temu zacząłem biegać, ale teraz chce poprawić mięśnie to z 2-3posiłków skoczyłem na 4-6 i lekko przybrałem na wadzę to teraz ciężko biegać ale hantle 3kg na początek mam to pakuje :D
  • 0

Awatar użytkownika
Voliastor
Webmaster
Webmaster
 
Posty: 886
Rejestracja: 20 mar 2014, 15:21
Reputacja: 1

Re: Jaki sport uprawiacie?

Postautor: saucer66 » 20 mar 2014, 23:35

Ja cwicze silowo juz od pazdziernika. Na wrzucenie masy proponuje sprawdzic swoje zapotrzebowanie energetyczne i dolozyc do niego +100kcal. :) Wazne , zebys pilnowal dziennego zapotrzebowania na bialko i kalorie. Jak bedziesz chcial sie czegos zapytac w tej sprawie to z checia pomoge ;)) Oprocz hantelkow tych 3kg - szybko stana sie zbyt malym obciazeniem rob pompeczki , fajnie jakbys mial drazek rozporowy to moznaby sie jeszcze podciagac.
  • 0

Obrazek
Awatar użytkownika
saucer66
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 419
Rejestracja: 13 lut 2014, 01:08
Reputacja: 2

Re: Jaki sport uprawiacie?

Postautor: Voliastor » 21 mar 2014, 20:32

saucer66 pisze:Ja cwicze silowo juz od pazdziernika. Na wrzucenie masy proponuje sprawdzic swoje zapotrzebowanie energetyczne i dolozyc do niego +100kcal. :) Wazne , zebys pilnowal dziennego zapotrzebowania na bialko i kalorie. Jak bedziesz chcial sie czegos zapytac w tej sprawie to z checia pomoge ;)) Oprocz hantelkow tych 3kg - szybko stana sie zbyt malym obciazeniem rob pompeczki , fajnie jakbys mial drazek rozporowy to moznaby sie jeszcze podciagac.


Myślałem o drążku rozporowym ale na razie pieniądze są do czegoś innego potrzebne. A co do ćwiczeń jak służysz radą to może doradzisz jakieś ćwiczenia oraz dietę na polepszenie kręgosłupa? Ponieważ w rękach jestem mocniejszy i pompki za bardzo by mi problemu nie sprawiali ale po zdobieniu 15 mam już bule na całych plecach, są po prostu za słabe.
  • 0

Awatar użytkownika
Voliastor
Webmaster
Webmaster
 
Posty: 886
Rejestracja: 20 mar 2014, 15:21
Reputacja: 1

Re: Jaki sport uprawiacie?

Postautor: Gumowaty » 23 mar 2014, 10:02

Na siłownie chodzę w ramach W-F'u, bo w wolnym czasie jakoś mi się nie chce, natomiast w domu z rana podciągam się na drążku a wieczorem pompki na wąskiej rozpiętości ramion( wolę robić tricepsy).
  • 0

Awatar użytkownika
Gumowaty
 
Posty: 156
Rejestracja: 22 mar 2014, 20:11
Reputacja: 1

Re: Jaki sport uprawiacie?

Postautor: templariusz » 28 mar 2014, 00:30

Nie mam bladego pojęcia czy siłownia to sport, ale czynnie uprawiam ten rodzaj ćwiczeń. Dodatkowo nie przerwanie biegam od listopada 2013 roku. Tak więc zima mi nie straszna. Chociaż dała w kość. Wiosna już się zaczęła wiec zaczną się organizowane biegi, gdzie można będzie sprawdzić swoją kondycje.
  • 0

templariusz
 
Posty: 8
Rejestracja: 26 mar 2014, 13:53
Reputacja: 0

Re: Jaki sport uprawiacie?

Postautor: Voliastor » 28 mar 2014, 13:34

templariusz pisze:Nie mam bladego pojęcia czy siłownia to sport, ale czynnie uprawiam ten rodzaj ćwiczeń. Dodatkowo nie przerwanie biegam od listopada 2013 roku. Tak więc zima mi nie straszna. Chociaż dała w kość. Wiosna już się zaczęła wiec zaczną się organizowane biegi, gdzie można będzie sprawdzić swoją kondycje.


Ile km potrafisz przebiegnąć sprawdzałeś może?
  • 0

Awatar użytkownika
Voliastor
Webmaster
Webmaster
 
Posty: 886
Rejestracja: 20 mar 2014, 15:21
Reputacja: 1

Następna

Wróć do Sport i podróże

Kto jest online