SitCom24.Pl - Forum wielotematyczne | Pliki do pobrania

OGÓŁNE: Ogłoszenia, o forum, powitalnia, konkursy # KOMPUTERY TUTORIALE GRAFIKA GSM, komputery stacjonarne, laptopy, tablety ipady inne odtwarzarze, grafika komputerowa, telefony softy oprogramowanie, tutoriale # ZAINTERESOWANIA: hobby, moda, uroda i zdrowie, kulinaria, sport i podróże, książki & czasopisma, fotografia, fauna i flora, edukacja i praca, religia, motoryzacja, humor, strefa 51 # ROZRYWKA & DOWNLOAD: muzyka, filmy, seriale bajki dla dzieci, gry, programy sterowniki spolszczenia, internet, zamówienia plików # INNE: Ciekawostki ze świata i kraju, kobiecy punkt widzenia, męski punkt widzenia, Forum Galaxy life, seks i erotyka, poważne tematy, off topic, webbazar, zamknięte tematy

• Reklama

Szukam pomocy w sprawie karnej – Łódź albo okolice.

Dyskusje na kontrowersyjne tematy.

Szukam pomocy w sprawie karnej – Łódź albo okolice.

Postautor: poterowy » 09 paź 2017, 15:08

Cześć, słuchajcie, durna sprawa… Mianowicie mój syn ostatnio został napadnięty w parku. Niestety żadnego monitoringu, ani nic. Problem w tym, że to on jest oskarżony o pobicie. Jak tłumaczył, został napadnięty przez jakichś dwóch dresików, którzy chcieli od niego kasy i komurkę, a jako, że mój dzieciak nie jest jakiś taki, który by się dawał, to się im postawił. No i sprawa wygląda tak, że jednemu połamał rękę, a drugi cały spuchł. Teraz go zatrzymali w areszcie, a ja poszukuję w Łodzi pomocy prawnej. Możecie kogoś wskazać, kto miał podobne przypadki?
  • 0

poterowy

Reputacja: 0

Reklama

Re: Szukam pomocy w sprawie karnej – Łódź albo okolice.

Postautor: biwakowa » 10 paź 2017, 08:41

Jeśli pytasz o prawnika, to myslę, że każdy, który zjamował się sprawami karnymi może się temu przyjrzeć. Swoją drogą, niezłego masz synka.. kawał zbója musi być, skoro pobił dwóch dresów.
  • 0

biwakowa

Postautor: poterowy » 11 paź 2017, 08:30

Mój syn po prostu ćwiczy Muay Thai, a każdy kto wie, z czym to się je… Dzieciak się przestraszył, ma raptem dziewiętnaście lat, więc mógł, tak? Ja sam nie wiem, jak bym zareagował.
  • 0

poterowy

Postautor: biwakowa » 11 paź 2017, 14:43

Tak czy inaczej, lepiej było oddać kasę i komórkę, teraz nie miałby żadnego problemu. Później tylko byście wezwali policje i tyle…
  • 0

biwakowa

Postautor: sloneczna » 12 paź 2017, 15:02

Nie zgodzę się z koleżanką wyżej. Uważam, że to strasznie głupie rozumowanie. W ten sposób bandyci tylko są bardziej ośmieleni do działania, bo policja może nawet nie wszcząć dochodzenia, jak była niska szkodliwość społeczna. Już tak kiedyś mój chłopak miał, też go okradli i to z użyciem noża (odcieli mu pasek od torby, tnąc przy tym kciuka), to mu dyżurny powiedział, że on takiego g…. ma całą półkę i może przyjąć zgłoszenie, ale wątpi, by się tym ktoś bardziej zajął. Co do zaś adwokata z Łodzi, to wiem, że pani mecenas Monika Kitscha-Kwasiborska zajmowała się takimi sprawami. Mój kuzyn potrzebował jej pomocy w jednej, dość delikatnej sprawie. Generalnie chyba zajmuje się i karnymi i cywilnymi sprawami.
  • 0

sloneczna

Postautor: poterowy » 13 paź 2017, 14:00

Okej, to sobie już jej nazwisko zapisałem. A macie jakiś kontakt do niej? I w ogóle… ktoś wie, jak sprawa może rokować?
  • 0

poterowy

Postautor: Larsson » 16 paź 2017, 11:51

Ja znam tę panią mecenas, tyle, że jako druga strona. Potrzebowałem wsparcia przy tym, jak włamali się do mojego domu i wtedy znalazłem ją przez adres http://www.lodz-adwokat.pl/ W góle od tamtej pory też się zainteresowałem prawem, bo zastanawiałem się, jak to było, gdyby się natknęli na mnie w domu… generalnie ja jestem zwolennikiem doktryny my house is my castle, no ale w Polsce to nie wygląda tak kolorowo. Też ją wtedy podpytałem co nieco o to, a także o obronę konieczną. I wygląda to tak, że jeśli Twój syn nie był zagrożony, że go tak obiją, jak on ich, albo jeśli to on pierwszy zaatakował, albo zaczął działać po wszystkim… To niestety, jego wina. Ewentualnie jeśli rzeczywiście bardzo się przestraszył, to może być okoliczność łagodząca.
  • 0

Larsson

Postautor: poterowy » 16 paź 2017, 14:00

To już myślę, że rzeczywiście najlepiej będzie, jak się dogadam z prawnikiem. Ale dzięki wszystkim za dyskusję. Pozdrawiam serdecznie!
  • 0

poterowy

Postautor: sloneczna » 17 paź 2017, 13:16

Powodzenia tam! NIe można pozwolić, żeby bandyci czuli się bezkarnie, tym bardziej, że dzieciak się bronił.
  • 0

sloneczna

Wróć do Poważne tematy