SitCom24.Pl - Forum wielotematyczne | Pliki do pobrania

OGÓŁNE: Ogłoszenia, o forum, powitalnia, konkursy # KOMPUTERY TUTORIALE GRAFIKA GSM, komputery stacjonarne, laptopy, tablety ipady inne odtwarzarze, grafika komputerowa, telefony softy oprogramowanie, tutoriale # ZAINTERESOWANIA: hobby, moda, uroda i zdrowie, kulinaria, sport i podróże, książki & czasopisma, fotografia, fauna i flora, edukacja i praca, religia, motoryzacja, humor, strefa 51 # ROZRYWKA & DOWNLOAD: muzyka, filmy, seriale bajki dla dzieci, gry, programy sterowniki spolszczenia, internet, zamówienia plików # INNE: Ciekawostki ze świata i kraju, kobiecy punkt widzenia, męski punkt widzenia, Forum Galaxy life, seks i erotyka, poważne tematy, off topic, webbazar, zamknięte tematy

• Reklama

Szukam pomocy w walce uzależnieniem – gdzie znajdę najlepszą

Tutaj dowiecie się o nowinkach kosmetycznych oraz modowych ale również jak żyć zdrowo.

Szukam pomocy w walce uzależnieniem – gdzie znajdę najlepszą

Postautor: loord » 13 gru 2017, 11:17

Jestem mężczyzną w wieku kryzysu wieku średniego, że tak to ujmę, tyle, że ten kryzys trwa u mnie od wielu lat. Niestety… piję. Nie wiem, jak mojar odzina to znosi, ale mnie znoszą… teraz w każdym razie, kiedy żona mi zagrozila, że odejdzie, to chciałem w końcu coś ze soba zrobić. W domu wiem, że to nie zda egzaminu, tj samodzielne rzucanie alkoholu, ale może jest jakis dobry ośrodek, w którym znajdę pomoc?
  • 0

loord

Reputacja: 0

Reklama

Re: Szukam pomocy w walce uzależnieniem – gdzie znajdę najle

Postautor: sloneczna » 13 gru 2017, 16:25

To i tak dobrze, że w porę otrzeźwiałeś. Widać, każdy ma swoje granice, nawet Twoja małżonka. Jeśli chodzi natomiast o Twoje pytanie, to możesz się udać do terapeuty, który się specjalizuje w takich przypadkach. Możesz też się zgłosić do Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, oni też Cię gdzieś powinni skierować.
  • 0

sloneczna

Postautor: poterowy » 14 gru 2017, 10:21

A ja myślę, że najlepiej byloby, jakbyś się oddał leczeniu stacjonarnemu. Ja często na przykład chodziłem na terapie AA i do terapeuty, ale wszystko odbywało się w trybie ambulatoryjnym. Wszystko fajnie było po wyjściu, niby katharsis, ale co z teg, jak po trzech, czterech godzinach czułem już głód, z którym nie mogłem walczyć?
  • 0

poterowy

Postautor: loord » 14 gru 2017, 15:18

Ale ostatecnzie dałeś sobie radę?
  • 0

loord

Postautor: poterowy » 15 gru 2017, 09:58

Owszem, bo rodzina wysłała mnie do Poznania na detoks i tam dopiero mi pomogli. To był prywatny ośrodek, gdzie najpierw przebyałem przez okres samego odkażania organizmu, a później zostałem na terapii właściwej.I wierz mi… stacjonarnie to jest zupełnie inna praca. Miałem stale wsparcie ze strony terapeutów, kadry medycznej, dobre warunki do przemyślenia swojego życia… A tak to… wracałem do domu, myślałem o swoich problemach i zaglądałem do kieliszka.
  • 0

poterowy

Postautor: kierfuly » 15 gru 2017, 10:33

To zapisz się do Karanu - tam znajdziesz pomoc.
  • 0

kierfuly

Postautor: Marylka » 15 gru 2017, 13:45

Też słyszałam o dobrym ośrodku na obrzeżach Poznania. Sama planowałam się tam wybrać, bo mam problem z narkotykami. Narkomanom też tam pomagają? Bo ja słyszałam właśnie głównie relacje alkoholików.
  • 0

Marylka

Postautor: poterowy » 15 gru 2017, 16:36

Narkomanom, lekomanom, zakupoholikom… niemal każdemu, kto cierpi na jakiś nałóg.
  • 0

poterowy

Postautor: loord » 18 gru 2017, 10:39

Znalazłem jakąś stronę ośrodka w Poznaniu, który jest na ulicy Spławie 48. Ludzie piszą generalnie im dobre recenzje. To jest ta placówka, o której mówiliście?
  • 0

loord

Postautor: poterowy » 18 gru 2017, 13:48

Tak, tak, to właśnie tam. Jak trafiłes na ich stronę główną, to pewnie masz tam galerię, więc sam możesz zobaczyć, jak wyglądają warunki. Jak mnie tam wyleczyli, to i Ciebie na pewno. Polecam i pozdrawiam!
  • 0

poterowy

Wróć do Moda, uroda i zdrowie