SitCom24.Pl - Forum wielotematyczne | Pliki do pobrania

OGÓŁNE: Ogłoszenia, o forum, powitalnia, konkursy # KOMPUTERY TUTORIALE GRAFIKA GSM, komputery stacjonarne, laptopy, tablety ipady inne odtwarzarze, grafika komputerowa, telefony softy oprogramowanie, tutoriale # ZAINTERESOWANIA: hobby, moda, uroda i zdrowie, kulinaria, sport i podróże, książki & czasopisma, fotografia, fauna i flora, edukacja i praca, religia, motoryzacja, humor, strefa 51 # ROZRYWKA & DOWNLOAD: muzyka, filmy, seriale bajki dla dzieci, gry, programy sterowniki spolszczenia, internet, zamówienia plików # INNE: Ciekawostki ze świata i kraju, kobiecy punkt widzenia, męski punkt widzenia, Forum Galaxy life, seks i erotyka, poważne tematy, off topic, webbazar, zamknięte tematy

• Reklama

Problem ze wzrokiem i wybór firmy oferującej soczewki

Tutaj dowiecie się o nowinkach kosmetycznych oraz modowych ale również jak żyć zdrowo.

Problem ze wzrokiem i wybór firmy oferującej soczewki

Postautor: Tomekdam » 04 lut 2014, 02:03

Witajcie,
Noszę okulary od 3 lat mam wadę -1. Od miesiąca uczę się grać w tenisa, ale w okularach to po pierwsze niebezpieczne po drugie nie wygodne...Dlatego jedyne co mi pomoże to soczewki kontaktowe, problem jest taki, że nie wiem czy inwestować 70 pln w jednodniowe acuvue, czy może znacie jakieś tańsze firmy?
Podobno można kupić 30 sztuk jednodniowych jak są w promocji nawet za 30 złotych, ale czy takie soczewki nie spowodują bólu oczu? Łzawienia itd
  • 0

Awatar użytkownika
Tomekdam

Reputacja: 0

Reklama

Re: Problem ze wzrokiem i wybór firmy oferującej soczewki

Postautor: Mietek » 04 lut 2014, 02:16

Kod: Zaznacz cały
http://www.okolaser.com.pl/61/dobor_soczewek.html

Tutaj masz artykuł na ten temat
  • 0

Awatar użytkownika
Mietek

Postautor: saucer66 » 04 mar 2014, 20:18

A co z soczewkami koloryzującymi? Moja znajoma takie stosowała i wzrok pogorszył sie jej aż o 0,5 w obu oczach w jeden miesiąc. Miały byc na 3 mies a po jednym byly juz niezdatne do uzytku. Kupowała je chyba przez allegro. Też podobają mi się soczewki koloryzujące, ale wolałbym nie uszkodzić sobie od nich wzroku. W co zainwestować aby miało to sens?
  • 0

Obrazek
Awatar użytkownika
saucer66
Bywalec
Bywalec

Reputacja: 2

Postautor: Cycapo » 20 lis 2015, 04:15

Nie mam zielonego pojęcia. Nosiłem soczewki, ale po nim miałem bardziej zmęczone oczy. Zdecydowanie wolę okulary.
  • 0

Cycapo

Reputacja: -50

Postautor: Garczynska » 04 kwie 2016, 17:53

Najlepiej niech soczewki dobierze Ci odpowiedni okulista ktory sie na tym zna. On tez wyjasni Ci wszystko. Poszukaj np na http://spislekarzy.pl/
  • 0

Garczynska

Postautor: Marcyl » 16 kwie 2017, 10:33

Przeczytaj sobie opinię blogerów i zdecyduj sam, czy lepsze będą soczewki - czy okulary ;) https://www.acuvue.pl/define/opinie-blogerow - bezdyskusyjnie wygrywają te drugie. Firma Acuvue jest moim zdaniem najlepsza na rynku, oferują wygodne i dobrej jakości soczewki, w których możesz nie tylko pracować, ale też czytać książki czy chodzić na co dzień. Nie tak jak w przypadku niektórych firm ;)
  • 0

Marcyl

Postautor: Transit » 10 sie 2017, 19:09

A jaki jest dobry okulista z warszawy? Kogo moglibyście mi polecić? Odczuwam coraz większą męczliwość oka i stwierdziłem że w końcu muszę iść z tym do specjalisty.
  • 0

Transit

Wróć do Moda, uroda i zdrowie