SitCom24.Pl - Forum wielotematyczne | Pliki do pobrania

OGÓŁNE: Ogłoszenia, o forum, powitalnia, konkursy # KOMPUTERY TUTORIALE GRAFIKA GSM, komputery stacjonarne, laptopy, tablety ipady inne odtwarzarze, grafika komputerowa, telefony softy oprogramowanie, tutoriale # ZAINTERESOWANIA: hobby, moda, uroda i zdrowie, kulinaria, sport i podróże, książki & czasopisma, fotografia, fauna i flora, edukacja i praca, religia, motoryzacja, humor, strefa 51 # ROZRYWKA & DOWNLOAD: muzyka, filmy, seriale bajki dla dzieci, gry, programy sterowniki spolszczenia, internet, zamówienia plików # INNE: Ciekawostki ze świata i kraju, kobiecy punkt widzenia, męski punkt widzenia, Forum Galaxy life, seks i erotyka, poważne tematy, off topic, webbazar, zamknięte tematy

• Reklama

Alergia

Tutaj dowiecie się o nowinkach kosmetycznych oraz modowych ale również jak żyć zdrowo.

Re: Alergia

Postautor: lyrka » 13 kwie 2014, 11:27

Mam uczulenie na pyłki traw, choć teraz już mniej to odczuwam. Za to często podrażniają mnie kremy do twarzy i inne specyfiki. Naprawdę sytuacja nie do pozazdroszczenia...
  • 0

lyrka

Reputacja: 0

Reklama

Postautor: ToTylkoJa » 16 kwie 2014, 22:32

A możesz wymienić, jakie kremy Ciebie nie uczulają?
Nie widzi mi się kupowanie tubki za 50 złotych, więc tak pytam. :)
  • 0

ToTylkoJa

Postautor: Tereska087 » 24 lis 2017, 21:35

Uczulenie na pyłki jest strasznie dobijające. Kiedy tylko zaczyna się sezon nie sposób jest unikać tych alergenów. Są dosłownie wszędzie... Najgorzej jest w pracy, kiedy trzeba wysiedzieć te 8 godzin z katarem i kichaniem. W domu jest łatwiej, bo można sobie pomagać na przykład środkami neutralizującymi alergeny z powietrza (np. Allergoff spray). Taki środek rozpyla się w powietrzu i przynosi to znaczną ulgę. A w pracy niestety jedyne co może pomóc to tabletki..
  • 0

Tereska087

Postautor: oranger » 25 lis 2017, 02:20

nie ma co na własną rękę używać specyfików. Podstawą są badania jakie tu można przeczytać więcej . Dopiero jak mamy diagnozę postawioną przez lekarza możemy pod jego okiem rozpocząć leczenie, pod żadnym pozorem nie należy tego robić samodzielnie.
  • 0

oranger

Postautor: Marylka » 13 gru 2017, 14:59

Mam alergię na pyłki, sierść i część pokarmów. Odczulanie zaczęłam niedawno, póki co to doraźnie Allegra - https://www.aptekamini.pl/category/bez- ... w-tabletki + wapno i jakoś daję radę.
  • 0

Marylka

Postautor: Agusiek55 » 28 gru 2017, 12:47

Teraz mamy mega łatwy dostęp do różnych badań alergicznych wiec uwazam ze powinno sie jak najszybciej za takie cos zabrac a nie meczyc siebie i swojego organizmu. Popularne sa bardzo teraz, nie wiem jak kiedys bylo, alergie czy tez nietolerancje na rozne produkty spozywcze. Warto dlatego wykonac test na nietolerancję pokarmową. Objawy takich alergii moga byc przerozne wiec do konca bez testu sie nie dowiecie
  • 0

Agusiek55

Poprzednia

Wróć do Moda, uroda i zdrowie