SitCom24.Pl - Forum wielotematyczne | Pliki do pobrania

OGÓŁNE: Ogłoszenia, o forum, powitalnia, konkursy # KOMPUTERY TUTORIALE GRAFIKA GSM, komputery stacjonarne, laptopy, tablety ipady inne odtwarzarze, grafika komputerowa, telefony softy oprogramowanie, tutoriale # ZAINTERESOWANIA: hobby, moda, uroda i zdrowie, kulinaria, sport i podróże, książki & czasopisma, fotografia, fauna i flora, edukacja i praca, religia, motoryzacja, humor, strefa 51 # ROZRYWKA & DOWNLOAD: muzyka, filmy, seriale bajki dla dzieci, gry, programy sterowniki spolszczenia, internet, zamówienia plików # INNE: Ciekawostki ze świata i kraju, kobiecy punkt widzenia, męski punkt widzenia, Forum Galaxy life, seks i erotyka, poważne tematy, off topic, webbazar, zamknięte tematy

• Reklama

Restauracja czy dom?

Lubisz zjeść smacznie i zdrowo a może szukasz jakiegoś przepisu?.

Re: Restauracja czy dom?

Postautor: Migotka » 30 paź 2016, 14:06

Zdecydowanie dom :) A dlatego, ze uwielbiam gotować i testować nowe przepisy :) Dzisiaj przykładowo robię indyka curry http://obk.pl/przepisy/indyk-w-curry/ . Jednak co z domowego gara to z domowego ;)
  • 0

Migotka

Reputacja: 0

Reklama

Postautor: trasskko » 06 lis 2016, 14:08

Ja tam wolę jeść w domu niż szlajać się po restauracjach.
  • 0

trasskko

Postautor: mona90 » 06 lis 2016, 18:20

Ja też wolę jeść w domu. Lubię gotować więc nie ma problemu z codziennym obiadem. Zresztą jak brak mi czasu to często przygotowuję posiłki na kilka dni.
  • 0

Awatar użytkownika
mona90

Postautor: MacieX822 » 30 lip 2017, 15:51

Od czasu do czasu warto skoczyc do restauracji jednak nie tez za czesto. Kawiarnie tez sa oczywiscie wskazane https://www.cafesilesia.pl/kawy-w-kawia ... ie-zawiesc
  • 0

MacieX822

Postautor: MariuszBiznesu » 05 sie 2017, 11:37

Ja tam nie wyobrażam sobie dnia bez ROAD American. Tam steki we Wrocławiu są najlepsze! Uwielbiam zrobić sobie obiad, ale nie wyobrażam sobie, żeby robić tak codziennie. Zawsze jak wracam po pracy, to wpadam na coś małego, ewentualnie większego ;) Nie można popadać w skrajności, każdemu należy się coś od życia, a jedzenie w restauracji zawsze będzie smaczniejsze niż w domu.
  • 0

MariuszBiznesu

Poprzednia

Wróć do Kulinaria