SitCom24.Pl - Forum wielotematyczne | Pliki do pobrania

OGÓŁNE: Ogłoszenia, o forum, powitalnia, konkursy # KOMPUTERY TUTORIALE GRAFIKA GSM, komputery stacjonarne, laptopy, tablety ipady inne odtwarzarze, grafika komputerowa, telefony softy oprogramowanie, tutoriale # ZAINTERESOWANIA: hobby, moda, uroda i zdrowie, kulinaria, sport i podróże, książki & czasopisma, fotografia, fauna i flora, edukacja i praca, religia, motoryzacja, humor, strefa 51 # ROZRYWKA & DOWNLOAD: muzyka, filmy, seriale bajki dla dzieci, gry, programy sterowniki spolszczenia, internet, zamówienia plików # INNE: Ciekawostki ze świata i kraju, kobiecy punkt widzenia, męski punkt widzenia, Forum Galaxy life, seks i erotyka, poważne tematy, off topic, webbazar, zamknięte tematy

• Reklama

Mania zakupów

Dział dla kobiet

Mania zakupów

Postautor: bańkap » 18 paź 2015, 23:30

Masz manię zakupów i wydajesz na nie za dużo pieniędzy? Możesz robić zakupy w sklepach internetowych, które oferują atrakcyjne ceny. Dobra odzież damska nie musi być droga!
  • 0

bańkap

Reputacja: 0

Reklama

Re: Mania zakupów

Postautor: Basia01 » 22 paź 2015, 12:04

Ja tez cierpie na zakupocholizm, ale ostatnio korzystam czesto z zakupow internetowych, przez to ze pogoda jest brzydka i nie chce mi sie wychodzic z domu w ogole, a tak zakup przywioza do domku :) teraz zastanawiam sie nad zakupem listonoszki tylko czy nadal sa w modzie?
  • 0

Basia01

Postautor: biwakowa » 23 lis 2015, 10:55

Mnie listonoszki się już nie podobają, teraz jest moda na torby z bawełny, jak na http://www.eko-ue.pl/ekologiczne-rozwiazania Prezentują się świetnie praktycznie w każdej sytuacji, a odpowiedni nadruk dodaje tylko uroku ;)
  • 0

biwakowa

Postautor: Garczynska » 26 wrz 2016, 20:34

Jak chcecie trochę przyoszczędzić, to polecam robić zakupy w second handach np. tutaj Szafa Pełna Ciuchów - zawsze będzie sporo taniej, a ciuszki będą ;)
  • 0

Garczynska

Postautor: Teresa » 28 wrz 2016, 10:47

Manii zakupów raczej nie mam ale coraz chętniej kupuję przez internet różne rzeczy.
  • 0

Teresa

Postautor: Edytam » 15 lis 2016, 12:17

Kupuję zazwyczaj to co jest mi aktualnie potrzebne co nie znaczy że nie lubię robić zakupów.
  • 0

Edytam

Postautor: kombatant » 16 lis 2016, 13:26

Mam nadzieję, że jak dorzucę swoje męskie 3 grosze do babskiego tematu, to nie mnie nie zlinczujecie. Bardzo często towarzyszę swojej koleżance-małżonce w robieniu zakupów i zauważyłem, że gdy robi zakupy, bo coś jest nas koniecznie potrzebne (potrzebowaliśmy półki do łazienki), to potrafi w piorunującym tempie dokonać wyboru. Jednak gdy chodzi o takie mniej pilne zakupy jak np dekoracje do domu to takie zakupy ciągną się niemożliwie długo :D decyzja czy idealna będzie fototapeta pomost a może jednak zwykła tapeta, kwiatek doniczkowy czy bibelot przeciągała się nawet do godziny
  • 0

kombatant

Postautor: Felcia12 » 12 sty 2017, 17:03

Mania zakupów? Zależy, w jakim okresie i czy mamy gotówkę. A lubicie np. dekoracje bożonarodzeniowe? Ogarnia was wtedy mania zakupów, gdy musicie je wybrać? Zobaczcie zatem spory wybór na https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Ozdoby-swiateczne/14
  • 0

Felcia12

Postautor: whiterabbit » 11 paź 2017, 08:41

Ja nie przesadzam z zakupami online, po prostu kupuję przez internet to co jest tańsze i bardziej się opłaca. Często można zaoszczędzić na takich rzeczach jak kosmetyki, książki itd. Jeden z moich ostatnich zakupów to zestaw do robienia takiego manicure: http://stylez.pl/manicure-hybrydowy-co-to-takiego w domu.
  • 0

whiterabbit

Wróć do Kobiecy punkt widzenia