SitCom24.Pl - Forum wielotematyczne | Pliki do pobrania

OGÓŁNE: Ogłoszenia, o forum, powitalnia, konkursy # KOMPUTERY TUTORIALE GRAFIKA GSM, komputery stacjonarne, laptopy, tablety ipady inne odtwarzarze, grafika komputerowa, telefony softy oprogramowanie, tutoriale # ZAINTERESOWANIA: hobby, moda, uroda i zdrowie, kulinaria, sport i podróże, książki & czasopisma, fotografia, fauna i flora, edukacja i praca, religia, motoryzacja, humor, strefa 51 # ROZRYWKA & DOWNLOAD: muzyka, filmy, seriale bajki dla dzieci, gry, programy sterowniki spolszczenia, internet, zamówienia plików # INNE: Ciekawostki ze świata i kraju, kobiecy punkt widzenia, męski punkt widzenia, Forum Galaxy life, seks i erotyka, poważne tematy, off topic, webbazar, zamknięte tematy

• Reklama

Gdzie kupujecie online?

Problemy związane z siecią Internet, zasady i sposoby konfiguracji sieci komputerowych. Rozdzielanie dostępu do sieci. Konfiguracja serwerów. Routery, huby, switche.

Gdzie kupujecie online?

Postautor: Gafii » 21 lut 2015, 19:41

Witajcie. Czy też uważacie że na allegro nie warto zamawiać ubrań? Już któryś raz się na nich zawiodłam, zawsze przyjdzie rozmiar większy albo mniejszy lub też towar nie podobny do tego, który był wystawiony na aukcji. Nie mam czasu na chodzenie do sklepach, a nie chcę co chwilę odsyłać, bawić się w zwroty. Jak to wygląda w innych sklepach online? Macie jakieś ulubione sklepy online?
  • 0

Gafii

Reputacja: 0

Reklama

Re: Gdzie kupujecie online?

Postautor: Wiejska6 » 22 lut 2015, 15:31

W zależności co kupujesz, to allegro nie jest takie złe. Trzeba się tylko dobrze wymierzyć. Sprawa nieco się komplikuje, w przypadku gdy potrzebujesz profesjonalnej odzieży do sportu. Ja dużo jeżdżę na snowboardzie i już kilka razy allegro okazało się złym wyjściem z powodu złej jakości towaru, mimo pięknego opisu aukcji. Od roku czasu wszystkie zakupy robię w lajn.pl we względu na rzetelną obsługę, markowy towar i brak problemu z wymianą, gwarancją.
  • 0

Wiejska6

Postautor: Ronio » 30 kwie 2015, 00:23

Kupuję dość często przez internet i jeszcze mi się nie zdarzyło żeby kupić coś w nieodpowiednim rozmiarze.
  • 0

Ronio

Postautor: Darian » 01 lip 2015, 13:50

Coraz częściej kupuję przez internet głównie na Allegro.
  • 0

Darian

Postautor: sloneczna » 25 lut 2016, 09:27

ja też www.allegro.pl czasem trafi się jakiś sklep internetowy, co prawda wolę w sklepach internetowych, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
  • 0

sloneczna

Postautor: maria » 02 mar 2016, 10:06

zazwyczaj na allegro, ale czasem upatrzę jakiś e-sklep
  • 0

maria

Postautor: Karina » 19 lip 2016, 00:11

Kupuję dość często przez internet zazwyczaj w tych najbardziej znanych sklepach internetowych.
  • 0

Karina

Postautor: Miron » 13 sie 2016, 13:38

Często ostatnimi czasy robię zakupy przez internet a ostatnio kupiłem pokrowiec na materac w sklepie->http://www.materaceipokrowce.pl
  • 0

Miron

Postautor: Polaaa » 13 wrz 2016, 12:10

Ja ostatnio zamówiłam sobie torbę bawełnianą tutaj:https://www.eko-ue.pl/pl/176-z-nadrukiem. Z ubraniami jest różnie, ale jeżeli chodzi o torby to nigdy nie musiałam zwracać :)
  • 0

Polaaa

Postautor: Teresa » 28 wrz 2016, 10:45

Robię dość często zakupy online bo tak mi jest po prostu wygodniej i np, artykuły biurowe kupiłam ostatnio w tym sklepie:http://avell.pl.
  • 0

Teresa

Następna

Wróć do Internet