SitCom24.Pl - Forum wielotematyczne | Pliki do pobrania

OGÓŁNE: Ogłoszenia, o forum, powitalnia, konkursy # KOMPUTERY TUTORIALE GRAFIKA GSM, komputery stacjonarne, laptopy, tablety ipady inne odtwarzarze, grafika komputerowa, telefony softy oprogramowanie, tutoriale # ZAINTERESOWANIA: hobby, moda, uroda i zdrowie, kulinaria, sport i podróże, książki & czasopisma, fotografia, fauna i flora, edukacja i praca, religia, motoryzacja, humor, strefa 51 # ROZRYWKA & DOWNLOAD: muzyka, filmy, seriale bajki dla dzieci, gry, programy sterowniki spolszczenia, internet, zamówienia plików # INNE: Ciekawostki ze świata i kraju, kobiecy punkt widzenia, męski punkt widzenia, Forum Galaxy life, seks i erotyka, poważne tematy, off topic, webbazar, zamknięte tematy

• Reklama

Gdzie kupujecie online?

Problemy związane z siecią Internet, zasady i sposoby konfiguracji sieci komputerowych. Rozdzielanie dostępu do sieci. Konfiguracja serwerów. Routery, huby, switche.

Re: Gdzie kupujecie online?

Postautor: Garczynska » 17 lis 2016, 23:47

Pewnie, często wyszukuje rożne kosmtyki np. tutaj http://olejowaniewlosow.com.pl/ na blogach a póżniej zamawiam w różnych sklepach online.
  • 0

Garczynska

Reputacja: 0

Reklama

Postautor: Tristan » 02 lut 2017, 12:31

Ja dość często przeglądam różne sklepy internetowe w poszukiwaniu jakiś ciekawych promocji.
  • 0

Tristan

Postautor: Kiki23 » 18 maja 2017, 17:34

Różnie, zależy od tego co akurat potrzebuję ;) Ostatnio na przykład szukałam kasku na prezent dla mojego chłopaka. Jako, że nie mam w okolicy żadnych sklepów dla motocyklistów, postanowiłam zamówić kask przez internet. Znalazłam całkiem ciekawą ofertę na http://www.motolegend.pl/sklep-1-16-n-Kaski-otwarte i dzięki temu zaoszczędziłam sporo czasu i nerwów, a prezent okazał się być jak najbardziej trafiony :)
  • 0

Kiki23

Postautor: monte » 07 lip 2017, 12:35

Jeśli chodzi o branżę to już praktycznie nie ma granic, zamawiam artykuły spożywcze, ciuchy, sprzęty, meble - praktycznie wszystko. Z tym, że mieszkam w Niemczech i tunie ma problemu, ale jak chcę coś z Polski zamówić to korzystam tylko ze sklepów, które mają paczki międzynarodowe do Niemiec . Taka moja wskazówka dla właścicieli sklepów - pamiętajcie o zagranicznych opcjach dostawy ;) Poza Polską też są klienci ;)
  • 0

monte

Postautor: Larsson » 10 sie 2017, 09:56

w sklepach branżowych, unikam sklepów 1000 i 1 szpargałów, albo portali aukcyjnych, jak potrzeba kompa, to komputerowy, jak ostatnio kupowałem fototapety uliczki jako motyw to na fototapetka.eu i tak zawsze
dodatkowo w sieci nigdy nie kupuję jedzenia i ciuchów
  • 0

Larsson

Poprzednia

Wróć do Internet