SitCom24.Pl - Forum wielotematyczne | Pliki do pobrania

OGÓŁNE: Ogłoszenia, o forum, powitalnia, konkursy # KOMPUTERY TUTORIALE GRAFIKA GSM, komputery stacjonarne, laptopy, tablety ipady inne odtwarzarze, grafika komputerowa, telefony softy oprogramowanie, tutoriale # ZAINTERESOWANIA: hobby, moda, uroda i zdrowie, kulinaria, sport i podróże, książki & czasopisma, fotografia, fauna i flora, edukacja i praca, religia, motoryzacja, humor, strefa 51 # ROZRYWKA & DOWNLOAD: muzyka, filmy, seriale bajki dla dzieci, gry, programy sterowniki spolszczenia, internet, zamówienia plików # INNE: Ciekawostki ze świata i kraju, kobiecy punkt widzenia, męski punkt widzenia, Forum Galaxy life, seks i erotyka, poważne tematy, off topic, webbazar, zamknięte tematy

• Reklama

Podróżowanie

To, czym się interesujemy, co sprawia nam przyjemność na co dzień.

Re: Podróżowanie

Postautor: xneor » 16 paź 2017, 16:09

Uwielbiam podróże, najchętniej podróżowałabym przez cały rok :D
  • 0

xneor

Reputacja: 0

Reklama

Postautor: Berlou » 19 paź 2017, 22:39

akali pisze:Uwielbiam spędzać czas na różnych wyprawach, a jak jeszcze śpimy pod namiotami to już w ogóle, pakuje szybko plecak i gotowa na kolejną przygodę

A zimą też śpicie pod namiotami czy tylko opcja na lato ? :D Tak z ciekawości, na czym śpicie? Jakaś mata, kocyk?

A co do podróżowania to też uwielbiam, ale nie przepadam za przewodnikami i tłumami ludzi. Ostatnio kupiłam książkę " Przewodnik wędrowca. Sztuka odczytywania znaków natury" - Tristan Gooley i mam zamiar w najbliższą podróż zabrać ją ze sobą i sprawdzać czy faktycznie to co w iej opisane się sprawdza :D
  • 0

Awatar użytkownika
Berlou

Postautor: podrozniczka1 » 26 paź 2017, 12:56

Ja bardzo lubię podróżować, szczególnie swoim autem z chłopakiem. Mamy kilka zabytkowych aut i jeździmy nimi w najpiękniejsze miejsca ziemi. Cudowna sprawa. Auta to nasza pasja, więc nie wyobrażam sobie podróżowania inaczej jak samochodem. Jakie macie hobby? Automaniaków jest mnóstwo, wiele blogów na ten temat, np lubię ten blog http://automotomania.pl/.
  • 0

podrozniczka1

Postautor: gremlin » 27 paź 2017, 12:53

A kto z nas nie lubi podróżować? U mnie jest tylko jeden kłopot. Często w podróży kończy się pakiet danych w telefonie i trzeba nowy dokupować. Dobrze, że w miarę sprawnie można zrobić doładowanie przez https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-plus, dzięki czemu po dosyć krótkim okresie czasu ma się już saldo uzupełnione i można dalej serfować po sieci.
  • 0

gremlin

Postautor: Quelxc » 09 lis 2017, 19:32

Berlou pisze:A zimą też śpicie pod namiotami czy tylko opcja na lato ? :D Tak z ciekawości, na czym śpicie? Jakaś mata, kocyk?

Najwięcej osób korzysta dalej z karimat, bo są lekkie, tanie i stosunkowo wygodne. Na zimę natomiast najlepiej spisują się maty samopompujące no i odpowiednie śpiwory zimowe, np. colemana

Berlou pisze:A co do podróżowania to też uwielbiam, ale nie przepadam za przewodnikami i tłumami ludzi. Ostatnio kupiłam książkę " Przewodnik wędrowca. Sztuka odczytywania znaków natury" - Tristan Gooley i mam zamiar w najbliższą podróż zabrać ją ze sobą i sprawdzać czy faktycznie to co w iej opisane się sprawdza :D

Ciekawy temat, nigdy nie słyszałem o odczytywaniu znaków natury :lol: gdzie takie książki sprzedają?:P
  • 0

When does telling the truth ever help anybody?

Efraim Diveroli
Awatar użytkownika
Quelxc

Postautor: akali » 11 lis 2017, 00:54

Quelxc pisze:Najwięcej osób korzysta dalej z karimat, bo są lekkie, tanie i stosunkowo wygodne. Na zimę natomiast najlepiej spisują się maty samopompujące no i odpowiednie śpiwory zimowe, np. colemana

no to prawda, ale jednak to jest dodatkowe 0,5 kg do noszenia więc na dłuższe wyprawy to spory ciężar

Quelxc pisze:Ciekawy temat, nigdy nie słyszałem o odczytywaniu znaków natury :lol: gdzie takie książki sprzedają?:P

sprawdź ofertę na militariach, w końcu to typowo sklep też survivalowy więc na pewno coś tam takiego znajdziesz jak różne inne fajne poradniki
  • 0

akali

Postautor: Berlou » 12 lis 2017, 15:20

akali pisze:no to prawda, ale jednak to jest dodatkowe 0,5 kg do noszenia więc na dłuższe wyprawy to spory ciężar

a to te maty samopompujące nie są dużo droższe? bo zwykła karimatka to kojarzy mi się z wydatkiem +/- 50 zł ale o tych matach w sumie nie słyszałam wcześniej. Coś jeszcze je wyróżnia oprócz większej wagi ?

akali pisze:sprawdź ofertę na militariach, w końcu to typowo sklep też survivalowy więc na pewno coś tam takiego znajdziesz jak różne inne fajne poradniki

Dokładnie tam ją zamawiałam :D strasznie dużo mają w ofercie książek survivalowych i historycznych, dla miłośników tych klimatów sklep będzie kopalnią 'perełek' :D

QUELXC pisze: NAJWIĘCEJ OSÓB KORZYSTA DALEJ Z KARIMAT, BO SĄ LEKKIE, TANIE I STOSUNKOWO WYGODNE. NA ZIMĘ NATOMIAST NAJLEPIEJ SPISUJĄ SIĘ MATY SAMOPOMPUJĄCE NO I ODPOWIEDNIE ŚPIWORY ZIMOWE, NP. COLEMANA

Hm, są specjalne 'sezonowe' śpiwory ? na zime inny mają skład niż na lato ? zdradzisz coś więcej o tych Coleman owskich śpiworach zimowych ? :D
  • 0

Awatar użytkownika
Berlou

Postautor: killbill » 13 lis 2017, 12:14

Berlou pisze:
akali pisze:no to prawda, ale jednak to jest dodatkowe 0,5 kg do noszenia więc na dłuższe wyprawy to spory ciężar

a to te maty samopompujące nie są dużo droższe? bo zwykła karimatka to kojarzy mi się z wydatkiem +/- 50 zł ale o tych matach w sumie nie słyszałam wcześniej. Coś jeszcze je wyróżnia oprócz większej wagi ?

przede wszystkim wyróżnia je wygoda. A co do ceny to uwaga uwaga: https://www.militaria.pl/rockland/mata_ ... p91842.xml ;)

Berlou pisze:
akali pisze:sprawdź ofertę na militariach, w końcu to typowo sklep też survivalowy więc na pewno coś tam takiego znajdziesz jak różne inne fajne poradniki

Dokładnie tam ją zamawiałam :D strasznie dużo mają w ofercie książek survivalowych i historycznych, dla miłośników tych klimatów sklep będzie kopalnią 'perełek' :D

Swoją drogą to taka książka to też super pomysł na prezent

Berlou pisze:
QUELXC pisze: NAJWIĘCEJ OSÓB KORZYSTA DALEJ Z KARIMAT, BO SĄ LEKKIE, TANIE I STOSUNKOWO WYGODNE. NA ZIMĘ NATOMIAST NAJLEPIEJ SPISUJĄ SIĘ MATY SAMOPOMPUJĄCE NO I ODPOWIEDNIE ŚPIWORY ZIMOWE, NP. COLEMANA

Hm, są specjalne 'sezonowe' śpiwory ? na zime inny mają skład niż na lato ? zdradzisz coś więcej o tych Coleman owskich śpiworach zimowych ? :D

nie zagłębiając się w szczegóły zimowe śpiwory są oczywiście znacznie cieplejsze
  • 0

killbill

Postautor: akali » 14 lis 2017, 18:30

killbill pisze:przede wszystkim wyróżnia je wygoda. A co do ceny to uwaga uwaga: https://www.militaria.pl/rockland/mata_ ... p91842.xml ;)

atrakcyjna cena nic tylko brać. A co do takich wypadów to szukam jakiegoś ciekawego pomysły na prezent dla osoby któa uwielbia spać pod namiotem macie jakieś pomysły ? oczywiście oprócz nowego namiotu czy śpiwora

killbill pisze:Swoją drogą to taka książka to też super pomysł na prezent

czy np jakiś scyzoryk czy multitool jeżeli ktoś lubi tematykę survivalową

killbill pisze:nie zagłębiając się w szczegóły zimowe śpiwory są oczywiście znacznie cieplejsze

a tak zmieniając temat teraz szybko robi się ciemno a czasami chodzę sobie pobiegać wieczorami i przydałaby mi się jakaś latarka, bo niestety ostatnio wbiegłam w dość sporą dziurę i miałam lekki problem ze zdrowiem
  • 0

akali

Postautor: Berlou » 17 gru 2017, 13:27

akali pisze:atrakcyjna cena nic tylko brać. A co do takich wypadów to szukam jakiegoś ciekawego pomysły na prezent dla osoby któa uwielbia spać pod namiotem macie jakieś pomysły ? oczywiście oprócz nowego namiotu czy śpiwora

to moze odpowiednia odzież termoaktywna? Będzie takiej osobie ciepło :) mozesz tutaj poszukać, na pewno coś znajdziesz godnego uwagi --> militaria. pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=odzie%C5%BC+termoaktywna

akali pisze:czy np jakiś scyzoryk czy multitool jeżeli ktoś lubi tematykę survivalową

Widziałam ostatnio fajnego multitoola --> militaria.
pl/leatherman/multitool_leatherman_rev_832130_p41683.xml i cena jest przestępna co najważniejsze ! W ogóle nie wiem czy wiecie ale miloitaria dostarczą prezent przed gwiazdką ! :D

akali pisze:a tak zmieniając temat teraz szybko robi się ciemno a czasami chodzę sobie pobiegać wieczorami i przydałaby mi się jakaś latarka, bo niestety ostatnio wbiegłam w dość sporą dziurę i miałam lekki problem ze zdrowiem

Może Olight? Firma godna uwagi jak najbardziej :)
  • 0

Awatar użytkownika
Berlou

Poprzednia

Wróć do Hobby