SitCom24.Pl - Forum wielotematyczne | Pliki do pobrania

OGÓŁNE: Ogłoszenia, o forum, powitalnia, konkursy # KOMPUTERY TUTORIALE GRAFIKA GSM, komputery stacjonarne, laptopy, tablety ipady inne odtwarzarze, grafika komputerowa, telefony softy oprogramowanie, tutoriale # ZAINTERESOWANIA: hobby, moda, uroda i zdrowie, kulinaria, sport i podróże, książki & czasopisma, fotografia, fauna i flora, edukacja i praca, religia, motoryzacja, humor, strefa 51 # ROZRYWKA & DOWNLOAD: muzyka, filmy, seriale bajki dla dzieci, gry, programy sterowniki spolszczenia, internet, zamówienia plików # INNE: Ciekawostki ze świata i kraju, kobiecy punkt widzenia, męski punkt widzenia, Forum Galaxy life, seks i erotyka, poważne tematy, off topic, webbazar, zamknięte tematy

• Reklama

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Dział dla miłośników fotografii i nie tylko.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Postautor: wizaz » 28 mar 2014, 18:07

Zajmowaliście się kiedyś fotografią ślubną?czy takie zdjęcia mają wartość sentymentalną, czy chcielibyście mieć takie profesjonalnezdjęcia w plenerze, czy jet to niepotrzebny wydatek?
  • 0

postępuj z innymi , tak jakbyś chciał aby inni z Tobą postępowali
wizaz
Bywalec
Bywalec

Obrazki: 0
Reputacja: 0

Reklama

Re: FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Postautor: Voliastor » 01 kwie 2014, 17:32

wizaz pisze:Zajmowaliście się kiedyś fotografią ślubną?czy takie zdjęcia mają wartość sentymentalną, czy chcielibyście mieć takie profesjonalnezdjęcia w plenerze, czy jet to niepotrzebny wydatek?

Dla mnie jest to nie potrzebny wydatek i nie zajmowałem się tym aczkolwiek mam znajomego który jest fotografem ślubnym i widać że sobie jakoś żyje :)
  • 0

Awatar użytkownika
Voliastor
Webmaster
Webmaster

Reputacja: 1

Postautor: KITT » 01 kwie 2014, 17:51

Uważam to za totalnie zbędny wydatek - ale mam praktycznie własny, dość ciekawy model aparatu, z dobrą matrycą więc fotografię może wykonać ktoś z rodziny ;)
  • 0

Awatar użytkownika
KITT
Moderator
Moderator

Reputacja: 18

Postautor: saucer66 » 01 kwie 2014, 19:05

Z jednej strony zbedny wydatek , ale patrzac z innej perspektywy to naprawde mila pamiatka , ktora pozwala cofnac sie do tego dnia i przypomniec sobie te mile chwile ;)
  • 0

Obrazek
Awatar użytkownika
saucer66
Bywalec
Bywalec

Reputacja: 2

Postautor: Voliastor » 01 kwie 2014, 19:15

Myślę że do fotografowania też trzeba miec dar to jest sztuka uchwycić taki moment na zdjęciu zeby było nie tylko atrakcyjne do oglądania ale jeszcze żeby miało "to coś". Na przykład zeby było zabawne albo wzruszające. w USA to robią takie ksiażki ze zdjeciami i opisami na pamiątkę wesela.
  • 0

Awatar użytkownika
Voliastor
Webmaster
Webmaster

Postautor: Karamba » 01 kwie 2014, 20:16

Piękna pamiątka o ile sesja jest zrobiona z głową.
  • 0

Awatar użytkownika
Karamba
Bywalec
Bywalec

Reputacja: 4

Postautor: Voliastor » 13 kwie 2014, 15:55

można przecież robić zdjęcia w niebanalnej scenerii, np.. w strojach weselnych na nartach :) Macie jakieś oryginalne pomysły?
  • 0

Awatar użytkownika
Voliastor
Webmaster
Webmaster

Postautor: Karamba » 14 kwie 2014, 18:23

Osobiście próbowałabym pójść w kierunku zainteresowań Młodej Pary i pod tym kątem zrobić sesje ślubną.
  • 0

Awatar użytkownika
Karamba
Bywalec
Bywalec

Reputacja: 4

Postautor: Voliastor » 15 kwie 2014, 17:50

dokładnie tak, np... sesja na linach wspinaczkowych :D tylko... fotograf też musi być wyjątkowy :D
  • 0

Awatar użytkownika
Voliastor
Webmaster
Webmaster

Postautor: sofelia » 10 sty 2015, 13:45

Jeśli coś robić, to porządnie, dlatego jestem jak najbardziej za fotografią profesjonalną.
  • 0

Awatar użytkownika
sofelia

Reputacja: 0

Następna

Wróć do Fotografia