SitCom24.Pl - Forum wielotematyczne | Pliki do pobrania

OGÓŁNE: Ogłoszenia, o forum, powitalnia, konkursy # KOMPUTERY TUTORIALE GRAFIKA GSM, komputery stacjonarne, laptopy, tablety ipady inne odtwarzarze, grafika komputerowa, telefony softy oprogramowanie, tutoriale # ZAINTERESOWANIA: hobby, moda, uroda i zdrowie, kulinaria, sport i podróże, książki & czasopisma, fotografia, fauna i flora, edukacja i praca, religia, motoryzacja, humor, strefa 51 # ROZRYWKA & DOWNLOAD: muzyka, filmy, seriale bajki dla dzieci, gry, programy sterowniki spolszczenia, internet, zamówienia plików # INNE: Ciekawostki ze świata i kraju, kobiecy punkt widzenia, męski punkt widzenia, Forum Galaxy life, seks i erotyka, poważne tematy, off topic, webbazar, zamknięte tematy

• Reklama

Darmowa telewizja internetowa

Najlepsze i najnowsze filmy recenzje i zwiastuny.

Darmowa telewizja internetowa

Postautor: przemek8919 » 23 paź 2014, 13:24

"VidTV.pl to nowoczesna strona prezentująca darmową telewizję internetową. Staramy się dostarczać najlepsze programy na rynku, a nasza jakość pozwala cieszyć się z oglądania ulubionych kanałów. "

Korzystam od kilku dni i jestem zadowolony, w końcu mogę oglądać polską telewizje przez internet i to za damo :)

http://vidtv.pl
  • 0

przemek8919

Reputacja: 0

Reklama

Re: Darmowa telewizja internetowa

Postautor: bulgar » 29 lut 2016, 10:21

nie bardzo chce mi się wierzyć w darmową tv
  • 0

bulgar

Postautor: monte » 29 mar 2017, 22:46

nie ma darmowej tv, nawet za tvp trzeba płacić abonament
  • 0

monte

Postautor: Kornela » 29 mar 2017, 22:51

Mi w zupełności wystarcza moja telewizja białystok z Koby. Mam 178 kanałów w tym 68 w HD i za każdym razem gdy wezmę pilota do ręki znajdę coś dla siebie :)
  • 0

Kornela

Postautor: MariuszBiznesu » 20 lip 2017, 12:42

Wg mnie telewizja internetowa to przyszłość. Jestem ciekaw, jak to wszystko się rozwinie. Technologia gna do przodu w niebotycznym tempie. Zerknijcie sobie na technologią satelitarną. Internet można mieć teraz niemalże wszędzie. Telewizja? Światłowodowa pozwala nam wejść na nowy poziom, ale próżno szukać skoku takiego, jaki dał nam internet. A propo telewizji: http://www.dzienniklodzki.pl/dom/a/czy- ... ,12280560/ - wg tego artykułu, wciąż wolimy stacjonarną. Jestem ciekawy jak odpowiedzą na problemy współczesnych użytkowników, którzy często chcą wchodzić w interakcję i głównie dlatego wybierają internet.
  • 0

MariuszBiznesu

Wróć do Filmy