SitCom24.Pl - Forum wielotematyczne | Pliki do pobrania

OGÓŁNE: Ogłoszenia, o forum, powitalnia, konkursy # KOMPUTERY TUTORIALE GRAFIKA GSM, komputery stacjonarne, laptopy, tablety ipady inne odtwarzarze, grafika komputerowa, telefony softy oprogramowanie, tutoriale # ZAINTERESOWANIA: hobby, moda, uroda i zdrowie, kulinaria, sport i podróże, książki & czasopisma, fotografia, fauna i flora, edukacja i praca, religia, motoryzacja, humor, strefa 51 # ROZRYWKA & DOWNLOAD: muzyka, filmy, seriale bajki dla dzieci, gry, programy sterowniki spolszczenia, internet, zamówienia plików # INNE: Ciekawostki ze świata i kraju, kobiecy punkt widzenia, męski punkt widzenia, Forum Galaxy life, seks i erotyka, poważne tematy, off topic, webbazar, zamknięte tematy

• Reklama

Wymarzona praca

To czym zajmujemy się na co dzień.

Re: Wymarzona praca

Postautor: Rayettur » 27 sie 2017, 22:47

Co więcej jak to piszą tutaj http://warszawawpigulce.pl/wzrost-placy ... czlowieka/ aktualnie to "praca szuka człowieka" więc tym bardziej mamy pole do popisu jeśli chcemy znaleźć dobre zatrudnienie :)
  • 0

Rayettur

Reputacja: 0

Reklama

Postautor: Stefan » 03 wrz 2017, 09:16

Mam pracę na którą nie narzekam ale rzeczywiście jakby ktoś chciał zmienić to ofert pracy teraz jest bardzo dużo.
  • 0

Stefan

Postautor: Soniaro » 04 wrz 2017, 23:48

Na razie pracę którą wykonuję uważam za tymczasową a wymarzona mam nadzieję że będzie już nie długo.
  • 0

Soniaro

Postautor: Rayettur » 06 paź 2017, 22:41

Moja wymarzona praca to jakaś dobra posada za granicą. Można zarobić o wiele więcej niż u nas a robiąc odpowiednio często transfer pieniędzy do polski można także zapewnić dostatnie życie swojej rodzinie, zanim razem z nią przeprowadzi się tam na stale :). Chyba sporo ludzi tak robi, nie?
  • 0

Rayettur

Postautor: Aleksis20 » 15 paź 2017, 20:19

Bardzo chciałabym organizować wesela, marzy mi się od dziecka, niezmiennie
  • 0

Aleksis20

Poprzednia

Wróć do Edukacja i Praca